Odborná sekce 01 - Klimatizace a větrání

Činnost sekce

je zaměřena na pořádání kurzů, seminářů, konferencí a školení stejně tak i na publikační činnost a poradenství v oboru klimatizace a větrání.

Předseda odborné sekce

Ing. Miloš Lain, Ph.D.

Působí na ČVUT v Praze, fakultě strojní, Ústavu techniky prostředí jako vysokoškolský učitel.

Členové výboru

Výbor tvoří odborníci, kteří svým užším profesním zaměřením pokrývají celou oblast oboru klimatizace a větrání.

Jméno Telefon e-mail
Ing. Daniel Adamovský, Ph.D.   Daniel.Adamovsky@fsv.cvut.cz
Ing. Radka Čapková   capkova.rr@seznam.cz
Ing. Radim Čermák, Ph.D.   Radim_Cermak@eu.irco.com
Ing. Jan Červenák   jan.tp@centrum.cz
prof. Ing. František Drkal, CSc. 224 316 282 Frantisek.Drkal@fs.cvut.cz
Ing. Josef Dvořák 257 951 308 josef.dvorak@klima-praha.cz
Ing. Jiří Frýba 286 588 507 jiri.fryba@volny.cz
Ing. Petr Horký   horky.p@daikin.cz
Ing. Jan Hřebec 326 531 311 jan.hrebec@cic.cz
Ing. František Hucl 226 972 951 atgl@atg-klima.cz
Ing. Jindřich Hvížďala   hvizdala@mtech.cz
Ing. Marcel Kadlec 603 825 802 marcelkadlec@seznam.cz
doc. Ing. Pavel Kic, DrSc. 224 383 141 kic@tf.cvut.cz
Ing. Libor Komárek   Komarek.L@gealvz.cz
Ing. Jiří Kraus 602 209 671 kraus.ventik@gmail.cz
Ing. Jiří Krepindl 495 500 970 krepindl@lintcz.cz
Ing. Radislav Krupa 311 584 102 krupa@alteko.cz
Ing. Miloš Lain, Ph.D. 224 352 586 Milos.Lain@fs.cvut.cz
Ing. Zdeněk Lerl 723 964 140  
Ing. Luděk Mareš 224 352 488 Ludek.Mares@fs.cvut.cz
Ing. Jan Matějka 603 848 126 kli.mat@seznam.cz
Ing. Zuzana Mathauserová 267 082 687 zuzana.mathauserova@szu.cz
Ing. Ivan Měrka 604 221 001 ivan.merka@remak.cz
Ing. Petr Morávek, CSc. 483 368 111  
Ing. Jiří Novotný 737 203 365 jiri.novotny@labpharma.cz
doc. Ing. Richard Nový, CSc. 224 352 478 Richard.Novy@fs.cvut.cz
doc. Ing. Karel Papež, CSc. 224 354 438  
Ing. Jiří Petlach 251 552 025 jiri.petlach@petlach.cz
prof. Ing. Jiří Petrák, CSc. 224 352 589 Jiri.Petrak@fs.cvut.cz
Ing. Vladimír Plíhal    
Ing. Daniela Ptáková 221 674 605  
Ing. Rudolf Ptáček 257 910 403 ptacek-aspol@volny.cz
Ing. Jan Schwarzer, Ph.D. 224 352 486 Jan.Schwarzer@fs.cvut.cz
Ing. Václav Šimánek   simanek.vaclav@seznam.cz
Ing. Stanislav Toman 241 722 072 sttoman@centrum.cz
Ing. Stanislav Trepka 284 810 628  
Ing. Martin Zálešák, CSc.   martin.zalesak@email.cz
doc. Ing. Vladimír Zmrhal, Ph.D. 224 352 433 Vladimir.Zmrhal@fs.cvut.cz
Ing. Jan Žemlička   honzazemlicka@hotmail.com